Obsługa księgowa państwa firmy z portalem Znany Księgowy.

0
540

Pomysł na portal znany księgowy narodził się zupełnie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć branżę dla której będziemy pozyskiwać klientów. Postawiliśmy na usługi księgowe. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Obecnie łączymy klienta ostatecznego z biurami księgowymi. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie, które umożliwia nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministerstwo finansów. Jesteśmy terminowi i zawsze na czas wykonujemy zlecone nam usługi. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę dokumentacji firmowej. Naszym atutem jest wysoki standard usług przez co nasi przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu oraz rozwijaniu własnego biznesu pozostawiając w naszych rękach obsługę kadrowoksięgową swoich firm. Poznaj cennik usług księgowych kilku biura rachunkowych z Portalem Znany Księgowy.

Oferta promocyjna na usługi księgowe naszego biura rachunkowego

Z naszej handlowej oferty mogą skorzystać właściciele firm oraz przedsiębiorstw ale także klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą rachunkową, kadrową, płacową, finansową/ Ponadto wspieramy w zakresie ubezpieczeń oraz pomocy prawnej. Biuro księgowe Znany Księgowy świadczy także usługi w zakresie prowadzenia postępowań podatkowych, w tym także reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami podatkowym oraz sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych począwszy od: zeznań rocznych pit, obsługa rozliczeń z zus, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Dodatkowo proponujemy poniższy zakres usług: kontrola dokumentacji pod kątem formalnorachunkowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, przygotowanie i dostarczanie do urzędu skarbowego miesięcznych czy kwartalnych deklaracji vat, opracowanie i dostarczanie do us rocznych zeznań pit. Konsultacje i opracowanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy działalności, wezwanie do zapłaty oraz dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Z przyjemnością spotkamy się z państwem oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Co nas cechuje ? elastyczność – dostosowujemy ofertę do klientów; solidność – doprowadzamy wszelkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem księgowym; zadowolenie – nasi przedsiębiorcy nie muszą o nic się martwić. Napisz lub zadzwoń do znany księgowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.