Kardiomonitory od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
390

Firma EURO-MEDICAL zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego i aparatury medycznej. Korzystamy z doświadczenia ekspertów z całego globu jak i z wiedzy naszych lokalnych konstruktorów. Dzięki temu efekty które znajdziecie w naszej ofercie handlowej są wyszukane i spełniają wysokie wymagania odbiorców. Oferta jest bardzo szeroka, więc każdy z naszych interesantów może zakupić sprzet medyczny i aparaturę której właśnie poszukuje. Nasz zespół jest stale szkolony i dzięki wiedzy oraz umiejętnością doradczym podchodzi do klienta indywidualnie spełniając najwyższe wymagania. Dzięki Państwa sugestiom cały czas zmieniamy się na lepsze, rozwijamy się, poszerzając naszą wiedzę w zakresie sprzętu i aparatury. Oferujemy tobie między innymi jeden z naszych czołowych wyrobów – wózek do transportu chorych. Mamy w ofercie wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej.  Nasze wózki do przewozu chorych posiadają regulację wysokości przy pomocy sprężyn gazowych – hydrauliczną, lub ręczną- przy pomocy mechanizmu śrubowego. Każdy z wózków posiada krążki odbojowe, co zabezpiecza ściany oraz ramy drzwi. Wózki wyposażone są w barierki boczne, które zabezpieczają pacjentów przed upadkiem, są wygodne oraz szybkie w obsłudze. Standardowo nasze wózki mają wieszaki kroplówki  czy wieszaki na płyny ustrojowe. Dzięki centralnej blokadzie wszystkich kółek wózek jest łatwy w prowadzeniu. W ofercie sprzedażowej posiadamy kilka wózków a każdy klient może więc wybrać ten, który spełnia jego oczekiwania oraz mieści się w budżecie. Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu z nami, nasz doświadczony zespół doradzi przy wyborze, odpowie na wasze pytania i przygotuje dla Państwa ofertę. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć nasze wózki do transportu chorych, prosimy wejść na nasza stronę firmową: www.euro-medical.pl zachęcamy tez do skorzystania z naszego czatu dostępnego na stronie www celem szybkiego kontaktu z nami.

Euro-medical sprzedaż sprzętu medycznego

Dodatkowo w ofercie handlowej mamy sprzęt medyczny: kozetki, wózki zabiegowe, łóżka medyczne, szafeczki przyłóżkowe, jak również inne, po które zapraszamy na nasza stronę internetową. Nasza firma posiada swój serwis, dzięki czemu różne usterki usuwane są niemal od ręki. Ponadto, posiadamy stosunkowo duży magazyn, stale utrzymujemy wysokie stany magazynowe, dzięki  Państwa zamówienia są realizowane w krótkich terminach, co jest ważnym czynnikiem podczas wyborze sprzętu oraz aparatury. Czekamy na kontakt z tobą, serdecznie zapraszamy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo chat dzięki któremu możemy się w prosty sposób skontaktować na żywo. Serdecznie zachęcamy do rozmowy z naszymi przedstawicielami handlowymi, już na Państwa czekamy! Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.